fbpx
upc
upc internet
Internet

400 Mbit/s Internet od UPC!

Od 100/6 Mbit/s internetu cez 400/25 Mbit/s až po 1000/50 Mbit/s internet.

Inštalácia

Bezplatná

Speedtest

Najrýchlejší internet na SVK

Výhodná cena

Iba 13,90 eur

Stabilita

Najstabilnejší internet na SVK

UPC internet ponúka  vysokorýchlostné pripojenie za pomerne nízku cenu. Podľa nezávislých Speedtest meraní UPC má najrýchlejší a aj najstabilnejší internet na Slovensku. 400 Mbit/s internet dokáže stiahnuť  3 GB film v 4K kvalite za menej ako 4 minúty. K tomuto internetu Vám postačí úplne jednoduchý počítač. K internetu automaticky získavate 18 TV staníc, ktoré sa dajú pozrieť v digitálnej televízií. Súčasťou ponuky je aj HBO na 2 mesiace zadarmo. Nemusíte nikomu volať, stačí ak kliknete na tlačítko nižšie a overíte či je dostupný UPC internet na Vašej adrese.

Táto ponuka je časovo obmedzená.

Získať internet za výhodnú cenu!

5/5
Často pozerám filmy alebo futbal cez internet. Pri filmoch mi až tak nevadí, keď internet nie je stabilný, ale keď pozerám nejaký futbal online a nevidím gól, tak to je hrôza. Síce niektoré spoločnosti ponúkajú veľmi rýchly internet, ktorý ale nie je stabilný. Odkedy využívam UPC internet môžem naplno fandiť bez výpadkov.
Tibor C.
5/5
Nemám rád, ak zaplatím za nejakú službu a v tom momente zákaznícky servis skončí. V minulosti som mal negatívne skúsenosti v tejto oblasti. Našťastie, ak by bol náhodou nejaký problém s mojim UPC Internetom, tak majú veľmi ochotnú podporu, ktorá všetko rieši hneď. Preto dávam 5 hviezdičiek.
Štefan V.

Globálnosť

V 6 krajinách

Dostupnosť

Viac ako 600 000 domácnosťí

Sortiment

Internet + Televízia

Podpora

Skvelý zákaznícky servis

Nákupný košík