fbpx

Top 8 Hisense televízorov do 1 200 eur

Domovská stránka » Blog » Elektro » Najlepšie Hisense televízory 2022

Najlepšie Hisense televízory a recenzie Hisense televízorov v roku 2022

Pod firmu Hisense patria značky, ako Hisense, Toshiba, Gorenje a Mora. Hisense je jediným držiteľom ocenenia kvality na čínskom trhu a preto sú Hisense televízory v Číne v dlhodobom horizonte na prvom mieste. Televízory Hisense spĺňajú najvyššie európske štandardy.

hisense televízory

Kategórie Hisense televízorov podľa typu:

8. Hisense 58A76GQ, Hisense 65A76GQ

Televízor Hisense radu A76GQ je prémiovým kúskom v mnohých ohľadoch: medzi jeho najväčšie prednosti patrí špičkový QLED panel so schopnosťou zobraziť viac ako miliardu farieb a odtieňov. Ďalším veľkým lákadlom je ultra vysoké rozlíšenie 4K, ktoré ponúka 4× viac pixelov ako bežné Full HD. 

hisense tv

Spustia sa za  1,7 s

Plynulé hranie v UHD

Priemerný zvuk

Najhoršia energetická trieda

7. Hisense 75A6G, Hisense 58A6G, Hisense 55A6G, Hisense 50A6G

Široké pozorovacie uhly a slušná manipulácia s odrazmi z neho robia slušnú voľbu na sledovanie relácií počas dňa, no nemusí byť dostatočne jasné na to, aby prekonalo odlesky vo svetlej miestnosti. Ak radi pozeráte filmy v tme, držte sa ďalej od modelov s panelmi typu IPS, pretože majú nízky kontrastný pomer, podpriemernú rovnomernosť čiernej a nemajú funkciu lokálneho stmievania.

Hisense 75A6G

Presný obraz aj pri pohľade z bočných strán

Priemerný kontrast

Žiadne lokálne stmievanie 

6. Hisense 65A66G

Pomocou technológie spracovania je dosiahnutý zmenšený obraz veľmi blízky 4K. Vďaka režimom zobrazenia a aplikácii Remote NOW je tento televízor jedným z najkompletnejších vo svojom segmente.

Hisense 65A66G

S TÜV Low Blue Light je možné znížiť zrakovú únavu

Odozva iba 16 ms

Zvukový systém je obmedzený

Rozhranie VIDAA je obmedzené

5. Hisense 55A9G

Hisense 55A9G 4K HDR OLED televízor od čínskeho výrobcu je vybavený funkciami Dolby Atmos, Dolby Vision IQ, HDR10+ a dokonca IMAX Enhanced. Reproduktory znejú prekvapivo príjemne, inteligentná platforma funguje dobre a hoci existuje niekoľko menších problémov, celkovo ide o veľmi konkurencieschopný balík.

Hisense 55A9G

Silný audio/vizuálny výkon 

Pôsobivá sada funkcií 

Nie je taký jasný ako rivalské TV

Neužitočné predvoľby obrazu

4. Hisense 65U8GQ

Celkovo je Hisense U8G pôsobivý televízor. Vďaka vynikajúcemu kontrastnému pomeru, vysokému špičkovému jasu a skvelej funkcii lokálneho stmievania je skvelou voľbou pre sledovanie filmov SDR alebo HDR. Čo sa týka výkonu, má mimoriadne nízke vstupné oneskorenie, vynikajúcu dobu odozvy a skvelé herné funkcie, ako je variabilná obnovovacia frekvencia (VRR), vďaka čomu je vynikajúcou voľbou pre hranie hier alebo použitie ako PC monitor. Existuje niekoľko technických problémov, ktoré by mohli niekomu vadiť, no celkovo ide o dobre zaoblený televízor, ktorý by mal potešiť väčšinu ľudí.

tv

Výborná manipulácia s odrazmi

Špičkový jas

Obraz sa zhoršuje pri pohľade z bočných strán

3. Hisense 55A7GQ

Ide o model televízora s panelom quantum dot, ktorý ho okamžite prekladá do inej ligy. Faktom je, že kvantové body sú jedinou technológiou, ktorá konkuruje OLED z hľadiska kvality obrazu. Najdôležitejšie je vedieť, že kvantové body umožňujú výrazne zvýšiť kontrolu nad pixelmi matice, zvýšiť ich jas a naopak zvýšiť hĺbku čiernej. Ďalšia pútavá podpora technológií Dolby Vision a Dolby Atmos, ktoré u konkurencie v tejto cenovej kategórii nenájdete.

televízor

Dobrý zvuk s podporou Dolby Atmos

Svižná inteligentná platforma

Podpora HDMI 2.1 je kritická

Súbor aplikácií na platforme bez perspektívy ich rastu v budúcnosti

2. Hisense 55A7100F, Hisense 58A7100F, Hisense 65A7100F

UHD Smart televízie Hisense A7100F sú vstupným produktovým radom do portfólia 4K televíziou Hisense. Moderný bezrámčekový dizajn, realistický obraz s podporou štandardu HDR 10+/HLG.

recenzie televízor

Pomer cena/výkon je ťažko prekonateľný 

Kvalitný obraz 

Priemerný zvuk 

1. Hisense 50E76GQ, Hisense 55E76GQ

Ak hľadáte vyššiu úroveň v kvalite v porovnaní s televízormi UHD, tak Hisense 55E76GQ a Hisense 50E76GQ môžu byť tou ideálnou voľbou pre vás. S technológiou Dolby Atmos sa zvuky reprodukujú osobitne, aby sa pomocou predných reproduktorov vytvoril realistickejší pocit z miestnosti.

televízor recenzie

Patentovaná technológia QLED je kombinovaná so systémom Hi-view Engine.

Zahŕňa diaľkové ovládanie One Touch Access s integrovaným mikrofónom, na ktoré sa odosielajú objednávky Alexa

Operačný systém VIDAA U 5.0 inteligentnej televízie neobsahuje niektoré streamovacie aplikácie 

Odporúčanie

Aby ste vedeli naplno využiť Vaše nové zariadenie, tak nenechajte si ujsť skvelú ponuku Digi TV, ktoré ponúka až 130 programov v jednom balíku. Ďalšie informácie získate kliknutím na tlačítko.

Nákupný košík