fbpx
digi tv
Televízia / Internet
digi tv bez viazanosti

Mesačné predplatné Digi TV!

Od Slovenských kanálov cez športové, detské, hudobné, filmové a edukačné kanály.

Inštalácia

Bezplatná

Ponuka

130 - 140 programov

Výhodná cena

Iba 9,60 eur

TV Archív

Aplikácia Digi Go

Televízia Digi ponúka programy po celom Slovensku. Ak máte radi šport, určite Vás poteší až 15 kanálov, ktoré sú zamerané na túto oblasť. Ak neuprednostňujete športové aktivity, aj na to majú pripravený scenár. Pre milovníkov hudby je pripravených 6 MTV kanálov + samozrejme aj tie ostatné. Vaše deti sa tiež nebudú nudiť pri pozeraní telky, totiž Digi ponúka aj Disney Channel a Cartoon Network, ktoré sú veľmi obľúbené u detí. Ak by ste si chceli pozrieť aj nejaký dobrý film alebo zažiť dobrodružstvo v prírode, Digi TV vám to umožní. Nezabudli ani na milovníkov HBO, ani na menšinu, ktorá má zabezpečené kanály v maďarčine. To všetko ponúka Digi TV bez viazanosti.

Táto ponuka je časovo obmedzená.

Získať predplatné za výhodnú cenu!

5/5
Som veľmi rád, že od minulého roka na Digi TV viem pozerať nielen anglickú Premier League, ale aj Ligu Majstrov. Teším sa na tento ročník. Škoda, že tam nie je Manchester United, inak je to super. Predtým som zvykol pozerať stream, ale to nie je ono.
Filip Ž.
5/5
Veľmi radi pozeráme s rodinou kanál Nat Geo. Hlavne architektov starovekého Egypta a Grécka. Zaujala nás aj relácia „Väznom v cudzine“. Nie vždy môžu za to, že sa tam dostali, zaobchádzajú s nimi veľmi kruto. Na Travel nás fascinujú domy pri mori a pri oceánoch.
Monika C.

Skúsenosti

12 rokov na trhu

Ponuka

TV + Internet

Zákazníci

Státisíce zákazníkov

Ocenenia

Stabilný podnik

Nákupný košík